Literární večery s Be Charity

Společně s Nadací Báry Nesvadbové Be Charity si Vás dovolujeme pozvat na literární večery s charitativním podtextem - BOOKquet.

BOOKQUET SE SILVIÍ LAUDER

21. listopadu od 18:30

Poslední letošní BookQuet bude hodně o ženách, feminismu, rovnosti pohlaví. Pozvání přijala novinářka Silvie Lauder, která je také autorkou skvělé knihy V pasti pohlaví.

BOOKQUET S PETROU NESVAČILOVOU

19. října od 18:30

Pozvání po prázdninách přijala herečka a dokumentaristka Petra Nesvačilová, autorka knihy Skutečná. Bude živě mluvit o všem, co se týká jejího psaní, hraní, režírování a třeba dojde i na mateřství.

BookQuet s Adélou Elbel

13. června 2023 18:30

BOOKquet neboli literární večery s charitativním podtextem se před prázdninami rozloučí debatou se stand-up komičkou Adélou Elbel, autorkou knih Doba temna a Santiágo, má lásko.

BookQuet s Alešem Palánem

18. května 2023 18:30

BookQuet neboli literární večery s charitativním podtextem přivítají novináře, publicistu a spisovatele Aleše Palána a také jeho novou knihu Mami miluju: rozhovory o lásce navzdory.

BOOKquet s Martinem Moravcem

20. dubna od 18:30

BookQuet neboli literární večery s charitativním podtextem budou hostit prvního muže. Martin Moravec je novinář, vedoucí magazínu iDnes, autor sportovních reportáží a biografií osobností. 

BOOKquet s Klárou Kolouchovou

22. března od 18:30 

BookQuet neboli literární večery s charitativním podtextem pokračuje setkáním s jedinou českou horolezkyní, která zdolala tři nejvyšší hory světa a která loni vydala knihu Nahoře fouká. 

BOOKquet s Biancou Bellovou

22. února  od 18:30

BOOKquet pokračuje setkáním se spisovatelkou Biancou Bellovou. Debatovat se bude o jejím nejnovějším románu Ostrov, ale zmíní se i starší knihy, jako Tyhle fragmenty, Jezero nebo Sentimentální román.

BOOKquet s Kateřinou Tučkovou

19. ledna od 18:30

První literární večer s charitativním podtextem začneme s Kateřinou Tučkovou, autorkou jednoho z nejlepších českých románů vydaného v minulém roce Bílá voda, za který získala Státní cenu za literaturu